Kudyznudy.cz

Subscribe to zdroj Kudyznudy.cz
Žebříčky RSS Feed
Aktualizace: 12 min 35 sek zpět

Vinný košt na Střeleckém ostrově

3 hodiny 22 min zpět

Zveme vás na 1. ročník vinného koštu na Střeleckém ostrově. Degustovat můžete vína od 6 českých a moravských vinařství. Čeká vás moderní gastronomie a hudební program po celou dobu konání akce (12h - 22h). Přijďte prožít letní den na jednom z nejkrásnějších míst v Praze.

2. Staročeský pouťový jarmark

3 hodiny 1 min zpět

Městys České Heřmanice, Svatojakubská farnost, Rodinný pivovar Bernard a TJ Sokol České Heřmanice srdečně zvou na pouťový jarmark.

Vinuté perly

3 hodiny 1 min zpět

Dílna v Hroznatově akademii.

Řízená degustace vína v Kavárně Modré dveře!

3 hodiny 47 min zpět

Další degustace v naší kavárně vás zavede do tří evropských vinařských velmocí.

Zábava na Paldě - v Rovensku pod Troskami

3 hodiny 53 min zpět

Pozvánka do Rekreačního střediska Palda Rovensko pod Troskami na den plný her.

Hradozámecká noc ve vile Löw-Beer

3 hodiny 59 min zpět

Přijďte si užít speciální komentované prohlídky vily a rock’n’rollové i folkové hity v kouzelné atmosféře noční zahrady! Vila Löw-Beer v Brně, která je součástí brněnského vilového kvarteta, se už počtvrté zapojí do celostátního projektu Hradozámecká noc.

Vysoké Mýto Okupované

4 hodiny 1 min zpět

Výstava se věnuje pohnutým událostem srpna 1968 ve Vysokém Mýtě a okolí.

Noční prohlídka zámku Orlík n. Vl.

4 hodiny 26 min zpět

Klasická prohlídka v netradiční hodinu.

Slovácko sa nesúdí

4 hodiny 59 min zpět

Vlastní adaptace slavných historek z pera Zdeňka Galušky. Večer zcela lidový - milá společnost, nádherné písně a pozoruhodný košt.

Mezinárodní výstava vín Grand Prix Austerlitz 2018

5 hodin 47 sek zpět

Příjemné odpoledne s víny, cimbálovou muzikou a tanečníky Věčně mladý Danaj ze Strážnice a Napoleonskými vojáky. Ukázky sabrage sektu a další zajímavosti. Akce je pořádána za podpory Vinařského fondu ČR.

Zevlův mlýn v Nových Hradech

5 hodin 57 sek zpět

Mlýn pochází ze 14. století. V roce 2017 byla dokončena rekonstrukce. Kromě stavební rekonstrukce budov mlýna a úprav jeho nejbližšího okolí bylo obnoveno a zprovozněno mlecí zařízení mající svůj původ na přelomu 19. s 20. století. Mlýn tak dnes mele zcela totožně, jak mlel před více než 100 lety.

Mama Shelter Prague hotel

6 hodin 25 min zpět

Desetipatrový Mama Shelter Prague hotel, bývalý Parkhotel, nedaleko pražského Výstaviště je moderní hotel s 237 vkusně zařízenými pokoji a 8 apartmány.

6. legionářský marš

8 hodin 42 min zpět

Jedná se o akci konanou v rámci oslav 100 let vzniku ČSR a 130 let KČT Třinec. V rámci pochodu se uskuteční v 11:00 hod. v Památníku legionářů na hoře Polední v Bystřici nad Olší pietní shromáždění s uložením prsti z legionářských bojišť pod Mohylu české státnosti.

Neapolské koncerty

11 hodin 1 min zpět

Na dalším koncertě z cyklu letních koncertů - Kralovicko 2018 se představí soubor barokní hudby Concerto Aventino s uměleckým vedoucím Jakubem Kydlíčkem program: A. Vivaldi, F. Manfredini, L. Leo, A. Corelli

Safari výběh v Zoo Brno

11 hodin 58 min zpět

Rozlehlý výběh pro africké kopytníky v brněnské zoologické zahradě si vysloužil název Safari.

Safari expres v Podkrušnohorské zooparku Chomutov

11 hodin 58 min zpět

Velkým lákadlem v Podkrušnohorském zooparku Chomutov je safari, které si lze prohlédnout z terénní soupravy Safari expres.

Safari v Zoo Olomouc - Svatý Kopeček

11 hodin 59 min zpět

Počínaje rokem 2012 počala Zoo Olomouc připravovat přestavbu rozlehlého areálu zahrady do podoby safari. V současné době je možné navštívit dva z pěti plánovaných areálů - Safari Euroasie a Safari Afrika.

Safari v Zoo Ostrava

12 hodin 55 sek zpět

V ostravské zoologické zahradě se na ploše okolo šesti hektarů se nacházejí rozsáhlé výběhy, kudy projíždějí vláčky. Je tak možné pozorovat stáda různých druhů kopytníků zcela novým způsobem, mnohdy z bezprostřední blízkosti.

Cyklostezka Vinice v Pardubicích

12 hodin 1 min zpět

Území Vinice v Pardubicích dříve sloužilo jako vojenská plovárna, obyvatelé jej nyní využívají zejména k rekreaci a volnočasovým aktivitám. Nyní je zde možné využít cyklostezku.

Akvadukt na Schwarzenberském kanálu

12 hodin 2 min zpět

Jednou ze zajímavostí na Schwarzenberském kanálu je akvadukt, kterým kanál překonává Koňský potok.

Stránky